Ana Çıtlak Antep Fıstığında İndirim!

Çok özel fiyatla, sadece 1 hafta! 

BİTMEDEN AL

Gaziantep’in doğasında eşsiz lezzetine ulaşan, dalında kendiliğinden çıtlayan Ana Çıtlak Antep Fıstığı mükemmel kalitesi, yüksek besin değeri ve eşsiz lezzeti ile fark yaratır.

Özel aroması ve tadı ile benzersiz olan, hiçbir fiziki işlem görmeden dalında doğal olarak ağzı açılan Ana Çıtlak Antep Fıstığından özel olarak seçtiğimiz ürünleri şimdi indirimli fiyatla size ulaştırıyoruz.  

Hem kaliteli hem ucuz... 

15/06/2019 tarihinde başlayıp 22/06/2019 tarihinde bitecek olan bu kampanyayı kaçırmayın! 

Çünkü 1.sınıf en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunuyoruz.

Ana Çıtlak Antep Fıstığını (jumbo) ve diğer kuruyemiş çeşitlerimizi sitemizden hızlı, güvenli ve kolayca alın; CheeryNuts kalitesi, fiyat avantajı ve hizmet farkıyla tanışın.

Sitemize üye olun, bülten üyeliğinizi açın, kampanyalardan anında haberdar olun.

Üç kuşaktır sektörde olan firmamızın “online kuruyemiş marketi” CheeryNuts, kaliteli kuruyemişi kapınıza getirsin; siz lezzetin keyfini çıkarın.

------

*Kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır. 

*Siparişleriniz, siparişi oluşturduğunuz günü takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Teslimatın her aşamasında tarafınız bilgilendirilir.

*İndirim kampanyası CheeryNuts Kuruyemiş'in www.cheerynuts.com sitesinde ilan ettiği tarih aralığında geçerlidir.

* İndirimli ürün satışları CheeryNuts'ın stokları ile sınırlıdır. Kampanya bitiş tarihinden önce stoklardaki ürünlerin tükenmesi  durumunda yeni sipariş alınmaz. Ürünün tükendiği ürün sayfasında ilan edilir. 

* İndirimli ürün satışımızdan daha fazla üyemizin faydalanması nedeniyle, her üye kampanya boyunca maksimumk 5 Kg. sipariş verebilecektir.

  • Tarih: 2019-06-13
  • Hits: 1135
  • Yorum: 0

Yorum yaz