KURUMSAL


CheeryNuts, Ankara merkezli ULUKAYIN Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.‘nin tescilli markasıdır. 
www.cheerynuts.com Ulukayın Gıda San ve Tic. Ltd Şti’nin online satış sitesidir.

Ulukayın Gıda San. ve Tic. Ltd Şti’nin kurucusu Sami Serdar İlhan, 3 kuşaktır kuruyemiş imalatı ve toptan satışı yapan bir aile mensubudur. Halen sektörün önemli firmalarından biri olan bu aile şirketinde deneyim kazanmıştır. Meyvenin üretiminden hasatına, kuruyemiş üretiminden satışına geniş bir yelpazede çalışmıştır. Türkiye’de ve ticari olarak kuruyemiş üreten ülkelerde üretim, satınalma, pazarlama alanlarında uzun süre çalıştıktan sonra, CheeryNuts markası ile doğrudan nihai tüketiciye ulaşan online satış sürecini başlatmıştır. 

CheeryNuts online satış mağazasında ürünler sipariş üzerine şirket tesislerinde tazecik hazırlanır, sağlıklı ambalajlarda paketlenerek kargo yoluyla sahiplerine ulaştırılır. Satışa sunulan ürünlerin tamamı son hasat ürünleridir. 

CheeryNuts online satış sitesinde satışa sunulan ürünlerin hazırlanma süreci ürünün yetiştirildiği toprakta başlar. Çiftçilerle anlaşan Ulukayın, ürünün hasatına kadar çiftçilerle birebir işbirliği içindedir. Ürünün çiftçiden alınıp tesislere getirilmesi, kuruyemiş işleme süreçlerinin tamamlanmasından sonra kaliteli yeni hasat ürünler CheeryNuts online satış sitesi için özenle hazırlanır. Gün içinde öğleye kadar alınan siparişler, öğleden sonra, öğleden sonra alınan siparişler takip eden ilk günün sabahı kargoya teslim edilir.
Cumartesi Pazar günlerinde alınan siparişler ilk iş günü sabahı teslim edilir.

Amaç tüketicilere giden ürünlerin her bir tanesinin en kaliteli ürün olmasını sağlamaktır. Çünkü CheeryNuts için en önemli husus müşteri memnuniyetidir. Sağlıklı beslenme konusunda son derecede hassas prensiplere sahip olan CheeryNuts sürecin her aşamasında Ziraat Mühendisleri, Gıda Mühendisleri ve sağlıklı beslenme uzmanlarının tavsiyeleri ile hareket etmektedir.

CheeryNuts’ta her zaman taze, kaliteli kuruyemiş bulabilir; hızlı ve kolayca satın alabilirsiniz. Doğal ve sağlıklı koşullarda üretilmiş, besin değeri yüksek, lezzet ve kalite olarak beğeneceğiniz kuruyemiş çeşitlerine, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir tıkla ulaşabilirsiniz. 

Kendiniz ve sevdikleriniz için, 
Sağlığınız ve keyifli saatleriniz için, 
Lezzetli sofralarınız ve eğlenceli buluşmalarınız için, 
Ankara markası cheerynuts.com'da kalın, kuruyemişin kralını alın.

*Toptan siparişleriniz için cheerynuts@cheerynuts.com mail adresinden bizimle iletişime geçin sizi arayalım.