KURUMSAL


CheeryNuts, ULUKAYIN Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.‘nin tescilli markasıdır. 
www.cheerynuts.com Ulukayın Gıda San ve Tic. Ltd Şti’nin online satış sitesidir.

Ulukayın Gıda San. ve Tic. Ltd Şti’nin kurucusu Sami Serdar İlhan, 3 kuşaktır kuruyemiş imalatı ve toptan satışı yapan bir aile mensubudur. Halen sektörün önemli firmalarından biri olan bu aile şirketinde deneyim kazanmıştır. Meyvenin üretiminden hasatına, kuruyemiş üretiminden satışına geniş bir yelpazede çalışmıştır. Türkiye’de ve ticari olarak kuruyemiş üreten ülkelerde üretim, satınalma, pazarlama alanlarında uzun süre çalıştıktan sonra, CheeryNuts markası ile doğrudan nihai tüketiciye ulaşan online satış sürecini başlatmıştır. 

Ulukayın, CheeryNuts online satış mağazasında bir ilki gerçekleştirerek tüketicilere sipariş üzerine özel olarak seçilip hazırlanan sağlıklı ürünleri ulaştırmaktadır. Satışa sunulan ürünlerin tamamı son hasat ürünleridir. 

CheeryNuts online satış sitesinde satışa sunulan ürünlerin hazırlanma süreci ürünün yetiştirildiği toprakta başlar. Çiftçilerle anlaşan Ulukayın, ürünün hasatına kadar çiftçilerle birebir işbirliği içindedir. Ürünün çiftçiden alınıp tesislere getirilmesi, kuruyemiş işleme süreçlerinin tamamlanmasından sonra kaliteli yeni hasat ürünler CheeryNuts online satış sitesinde alınan siparişten sonra tekrar bir ayıklama sürecinden geçer. Bu nedenle CheeryNuts sitesinden verilen siparişler aynı gün değil 1 gün sonra kargoya verilir. Amaç tüketicilere giden ürünlerin her bir tanesinin en kaliteli ürün olmasını sağlamaktır. Çünkü CheeryNuts için en önemli husus müşteri memnuniyetidir. Sağlıklı beslenme konusunda son derecede hassas prensiplere sahip olan CheeryNuts sürecin her aşamasında Ziraat Mühendisleri, Gıda Mühendisleri ve sağlıklı beslenme uzmanlarının tavsiyeleri ile hareket etmektedir.