Yüksek Kalite Ceviz İçi İndirimde!

Kaliteli cevizi ucuza almak için bu fırsatı kaçırmayın! 

Birinci sınıf, yüksek kalite, % 90 kelebek ceviz içi indirimde!

Sadece 1 hafta sürecek ve 22/06/2019 tarihinde başlayıp 28/06/2019 akşamı bitecek olan  indirim kampanyamızdan siz de yararlanın. 


Ceviz içi ve diğer kuruyemiş çeşitlerimizden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişinizde kargo ücreti bizden


Siparişinizi güvenle ve kolayca verin, online kuruyemiş marketiniz CheeryNuts kaliteli kuruyemişi kapınıza getirsin. Size lezzetin keyfini sürmek kalsın.

BİTMEDEN AL


Cevizimiz iri, yumuşak ve lezzetlidir.
Doğal koşullarda yetiştirilmiş ve kurutulmuştur.
İçerdiği vitamin, mineral ve antioksidanlarla şifalı bitkiler kategorisinde yer alan doğal mucize ceviz, mükemmel bir omega-3 deposudur.
İyi bir protein ve lif kaynağıdır.
Kalp, damar ve beyin sağlığınızı korumak istiyorsanız; kolesterol, diyabet, yüksek tansiyon, kansızlık, depresyon, hafıza, obezite, gaz gibi sorunlarınız varsa; güzel bir cilt, sağlam dişler ve kemikler istiyorsanız ceviz yemeyi ihmal etmeyin.
Unutmayın, ceviz yediden yetmişe herkes için gereklidir.

 * Kampanyamız stoklarımızla sınırlıdır. 

 * Siparişleriniz, siparişi oluşturduğunuz günü takip eden ilk iş günü kargoya verilir. Teslimatın her aşamasında tarafınız bilgilendirilir.

 * İndirim kampanyası CheeryNuts Kuruyemiş'in www.cheerynuts.com sitesinde ilan ettiği tarih aralığında geçerlidir.

 * İndirimli ürün satışları CheeryNuts'ın stokları ile sınırlıdır. Kampanya bitiş tarihinden önce stoklardaki ürünlerin tükenmesi  durumunda yeni sipariş alınmaz. Ürünün tükendiği ürün sayfasında ilan edilir. 

 * İndirimli ürün satışımızdan daha fazla üyemizin faydalanması nedeniyle, her üye kampanya boyunca maksimumk 5 Kg. sipariş verebilecektir.


  • Tarih: 2019-06-21
  • Hits: 700
  • Yorum: 0

Etiketler: ceviz içi , indirim , cheerynuts

Yorum yaz